Brauciena atskats – Milzkalns

Ieraksts veikts: Aktualitātes, Sezona | 0

Sezonas trešais brauciens - Milzkalns!

Šobrīd nemainot tradīcijas un ierastās lietas uz kalnu dodamies piektdienās un izvēlamies parasti Milzkalnu! Precīzāk būtu teikt nevis parasti, bet visu laiku!

Arī sezonas trešais brauciens tika aizvadīts tieši Milzkalnā! Lai gan ļoti nepateicīgā laika dēļ izlaidām vienu nedēļu, bet šonedēļ bijām atpakaļ ierindā un vedām cilvēkus atpūsties atkal! Šoreiz mūsu skaits bija mazliet mazāks nekā ierasts - bijām tikai 34, bet nevienā brīdī tas nemaina jautrību un emociju skaitu, kuras bija uz kalna! Kamēr jaunākie un netik pieredzējušie braucēji apguva savas pirmās iemaņas, tikmēr trakākie pieslīpēja savas prasmes snovparkā!

Neskatoties, ka mīnusi ir salīdzinoši mazi un tikai pāris dienas bija zem -3, lai kalns varētu ražot sniegu, bet Milzkalns bija paspējis atkal sagatavot Troļļu trasi, jo pagājušās nedēļas beigās tā tika aizvērta. Kā arī Milzkalna snovparkā bija atrodamas vairākas jaunas konstrukcijas, kas snovparka cienītājiem deva lielākas izvēles iespējas.

Par sezonas turpinājumu?!

Posteris braucienam uz Milzkalns 10. februārī

Nākošajā nedēļā ir vienkārši perfekta laika prognoze, kura lutina gan mūs, gan kalnus, tāpēc bez ilgas domāšanas mēs varam teikt, ka savu sezonu viennozīmīgi turpinām, neko nemainot - piektdien dosimies uz Milzkalnu, izbraukšana 15:30 no ierastās vietas blakus Origo (pretī mikroautobusiem) Šeit kartē var apskatīt precīzu tikšanās vietu! Šobrīd pirmie pieteikumi ienāk diezgan strauji, tāpēc nekavējaties ar domāšanu - piesakieties, lai nav tā, ka autobuss tiek piepildīts pirms Jūsu pieteikuma!

Esam pārliecināti, ka Milzkalns paspēs visas nedēļas garumā parūpēties ne tikai par snovparku, kuram ir plānota grandioza pārbūve, bet arī par visām pārējām trasēm, lai ikvienam braucējam būtu patīkamas atmiņas un vēlme atgriezties.

Kā arī uz nākošo braucienu esam uztaisījuši akciju, kur iespējams laimēt bezmaksas braucienu uz to - Facebook`ā dalies ar mūsu nākošā brauciena plakātu un spied patīk mūsu lapai - tādējādi Tu piedalies akcijā.

Milzkalna snovparks?

Izskanēja informācija, ka visu nākošo nedēļu snovparks Milzkalnā būs ciet rekonstrukcijas dēļ. Pagājušajā braucienā noskaidrojām precīzāku informāciju un snovparku plānots turēt ciet tikai divas dienas (trešdien-ceturtdien). Plānots ir, ka pirmdien un otrdien ražos sniegu snovparku netaisot ciet, bet trešdien visas konstrukcijas no snovparka tiks ņemtas nost. Bet jau ceturtdien vakarā plāno taisīt snovparku atkal vaļā. Protams, nevēlamies 100% apsolīt, bet no mums esošās informācijas - piektdien snovparks būs jau vaļā ar jaunām konstrukcijām un iespējams arī kādu jaunu kickeri. Tāpēc piesakies braucienam un nepalaid garām kārtējo lielisko braucienu.

Inventāra apkope.

Ja vēl kāds nav paspējis apkopt savu inventāru vai jau vecais vasks ir nogājis nost, tad droši varat doties uz Grava.Lv, kur Jums veiks pilnu dēļa/slēpju apkopi, kā arī varat piemeklēt sev jaunu inventāru, ja vecais vairs neliekas pietiekami labs.