Braucieni uz kalnu – Milzkalns

Ieraksts veikts: Aktualitātes, Sezona | 0

Braucieni uz kalnu? Uz Milzkalnu!

Cik es atminos, tad iepriekšējās sezonās ar februāri arī lēnām sāka panīkt sezona. Februāra beigās jau bija vērojams lietus, panīkums un vairs nebija vēlme doties uz kalnu. Tad šosezon februāra beigās tikai viss sākās. Milzīgi mīnusi februāra beigās un arī Marts solās pieturēties pie mīnusiem. Protams, prognozei nevar uzticēties un tas nav uz ilgu laiku, bet vēl pāris braucienus paspēsim uzrīkot.

Līdz šim esam bijuši uz kalna tikai divas reizes - stipri mazāk nekā citas sezonās šajā laikā, bet ar lielām cerībām ceram, ka piepildīsies laika prognoze, paliks mīnusi un spēsim saraut to visu martā un aizbraukt uz kalnu vēl pietiekami daudzas reizes.

Abos no šīs sezonas braucieniem uz kalnu mēs devāmies uz atpūtas kompleksu Milzkalns! Bijām ap 40 cilvēku abos braucienus, vienā mazliet vairāk, otrā mazliet mazāk, bet ļoti pozitīva un draudzīga kompānija, tāpēc jāsaka, ka abi braucieni bija ļoti izdevušies. Piektdienā ierodoties Milzkalnā bija milzīgs putenis, sākumā likās, ka tas būs liels apgrūtinājums, bet tomēr visi braucēji bija priecīgi, protams, dēlis mazliet sliktāk slīdēja, bet bija patīkami izbaudīt tādu pūderi Latvijas kalnos.

Aktuālākais!

Braucieni uz kalnu

Kā jau iepriekš tika minēts, ka temperatūra turas stabili zem 0, tāpēc nekavējies un pievienojies braucieniem uz kalnu ar mums. Izbraukšana 15:30 no ierastās vietas blakus Origo (pretī mikroautobusiem) šeit kartē var apskatīt precīzu tikšanās vietu! Šobrīd pirmie pieteikumi ienāk diezgan strauji, tāpēc nekavējaties ar domāšanu - piesakieties, lai nav tā, ka autobuss tiek piepildīts pirms Jūsu pieteikuma!

Temperatūra ir atļāvusi sapūst pietiekamu sniega kārtu Milzkalnā, kā arī dabīgais sniegs to ir papildinājis, tāpēc Milzkalnā jau kādu laiku ir atvērtas pilnīgi visas trases.

Runājot par snovparku - ņemot vērā labos laikapstākļus un iespēju ražot sniegu, tas visu laiku tiek papildināts un pārveidots. Par prieku mums un jebkuram kalna un snovparka cienītājam - šonedēļ ir jauns un svaigs snovparka setaps, tāpēc pievienojies braucienam uz kalnu šo piektdien (2 martā) un pārbaudīsim cik labs ir tas snovparks.

Šo sezonu papildinājuši diezgan daudz jauno braucēji. Prieks redzēt, ka esam palikuši lielāki un aizvien vairāk cilvēku uzzina par mums, ir aizvien vairāk braukt gribētāju.

Pieteikties braucienam var spiežot uz oranžās pogas mājaslapas apakšā "Pieteikties braucienam" vai spiežot šeit PIETEIKTIES BRAUCIENAM .

Inventāra apkope.

Ja vēl kāds nav paspējis apkopt savu inventāru un jau vecais vasks ir nogājis nost, tad droši varat doties uz Grava.Lv, kur Jums veiks pilnu dēļa/slēpju apkopi, kā arī varat piemeklēt sev jaunu inventāru, ja vecais vairs neliekas pietiekami labs.