Brauciens uz Milzkalns – sezonas atklāšana

Ieraksts veikts: Sezona | 0

Sezonas atklāšanas brauciens - galamērķis? Milzkalns!

Nemainot iepriekšējo sezonu tradīcijas un ieradumus - kā sezonas atklāšanas brauciena galamērķi mēs izvēlamies mūsu iemīļoto kalnu - Milzkalns! Tas mums ir tuvāks sirdij un tomēr ieradumi paliek ieradumi.

Lai gan mazliet atpaliekam no ierastā, bet nevar nepiekrist, ka laikapstākļi šoziem nelutina. Ja agrāk decembrī bija vērojama jau skaista ziema, parasti jau tā sākās novembrī, tad tagad Jaunais gads tika sagaidīts ar zaļu zāli un daudz dubļiem. Janvāra vidū kaut kāds sniegs, bet pēc pāris patīkamām dienām - lietus un plusi! Tā arī diemžēl nācās atcelt pirmo braucienu un nesanāca uzrīkot arī otro.

Bet ar patīkamu laika prognozi sevi pieteicis ir februāris. Jau no februāra paša sākuma ir jūtama mazliet vēsāka vēsma un februāra otrajā nedēļā laika prognoze solās nokristies pat zem 10 grādiem. Protams, tas nav svarīgākais cik lieli būs mīnusi, galvenais, lai temperatūras stabiņš turas zem 0 un nelīst lietus, ar to mums pietiks.

Aktuālākais!

Posteris braucienam uz Milzkalns 9. februārī

Kā jau tikko minēju - laika prognoze ir vienkārši lieliska, tāpēc nekavējies un piesakies braucienam uz kalnu. Izbraukšana 15:30 no ierastās vietas blakus Origo (pretī mikroautobusiem) Šeit kartē var apskatīt precīzu tikšanās vietu! Šobrīd pirmie pieteikumi ienāk diezgan strauji, tāpēc nekavējaties ar domāšanu - piesakieties, lai nav tā, ka autobuss tiek piepildīts pirms Jūsu pieteikuma!

Pateicoties dabīgajam sniegam, kas bija sasnidzis sezonas sākumā Milzkalnam izdevās atvērt gandrīz visas trases, tajā skaitā snovparku. Ņemot vērā, ka laika prognoze ir pietiekama, lai ražotu vēl sniegu, kā arī sola vēl dabīgo sniegu -varam nešaubīties, ka sniega sega uz kalna būs pilnīgi pietiekama, lai jautri un produktīvi pavadītu piektdienu.

Ir ļoti patīkami redzēt cilvēkus prasām, kad  būs brauciens kā arī atverot reģistrāciju, ka momentā jau ienāk pirmie pieteikumi. Ir patīkami redzēt, ka par braucieniem interesējās gan vecie braucēji, gan arī jauni, kas ar mums nav vēl braukuši.

Pieteikties braucienam var spiežot uz oranžās pogas mājaslapas apakšā "Pieteikties braucienam" vai spiežot šeit PIETEIKTIES BRAUCIENAM .

Inventāra apkope.

Ja vēl kāds nav paspējis apkopt savu inventāru vai jau vecais vasks ir nogājis nost, tad droši varat doties uz Grava.Lv, kur Jums veiks pilnu dēļa/slēpju apkopi, kā arī varat piemeklēt sev jaunu inventāru, ja vecais vairs neliekas pietiekami labs.