Milzkalns un Riekstukalns uzsāk sezonu

Ieraksts veikts: Aktualitātes, Sezona | 0

Milzkalns un Riekstukalns uzsāk sezonu!

Lai gan laika prognoze visu laiku lēkā un joprojām nevar saprast kāds būs turpinājums, bet ar prieku varam paziņot, ka mūsu visvairāk gaidītie kalni - Milzkalns un Riekstukalns - uzsāk sezonu.Jautrības Riekstukalna virsotnē

Kā jau minēju - joprojām nevar paredzēt cik ilgi tagad būs sals un kad patiešām sezona būs sākusies, ar sākusies es domāju tā pa īstam, ka kalns spēs atvērt visas trases un bez šaubām strādāt, nevaram zināt, jo divas nedēļas atpakaļ vēl solīja uz šiem datumiem lielu salu, pirms nedēļas solīja stabilus plusus, bet tagad jau atkal termometra stabiņš krīt zem nulles, kalni ir spējīgi atsākt sniega ražošanu un atvērties.

Šodien gan Riekstukalns, gan Milzkalns ir paziņojuši, ka ar svētdienu (11.12.2016.) uzsāks savu 2016./2017. gada sezonu. Žagarkalnā valda mazliet vēsākas gaisa temperatūras, viņi jau darbu uzsāka pagājušajā nedēļā, kad atvēra pirmo nogāzi, bet uz šodienu jau ir atvērtas divas nogāzes.

Milzkalnā svētdien būs atvērta galvenā nogāze ar diviem pacēlājiem un darba laiks ir no 10:00-22:00. Bet Riekstukalns uz svētdienu ir uzspējis sagatavot divas trases - galveno nogāzi un iesācēju trasi. Darba laiks būs no 11:00-22:00.

Mountain Maniacs cer uz drīzu sezonas uzsākšanu!

Bet paši par sevi diemžēl nevaram neko pateikt, būtu ļoti priecīgi, ja sezonu spētu uzsākt jau nākošo piektdien (16.12.2016.), bet par to neesam pārliecināti, jo temperatūra ir knapi zem nulles stabiņa un ir procentuāli maza iespēja, ka kalni spēs sagatavot vēl citas trases, līdz ar to nav teikts, ka grupas tiks pieņemtas. Bet kā jau parasti, iesaku Jums sekot līdzi mūsu mājaslapas informācijai un Facebook lapā ievietotajai informācijai, jo kā mēs uzzināsim par iespēju uzsākt sezonu, tā mēs ziņosim Jums un vērsim vaļā pieteikšanās lapu.

Pieteikšanās braucieniem uz kalnu!

Kā jau ir minēts citos rakstos, pieteikties varēs caur mājaslapu, spiežot uz oranžās pogas mājaslapas labajā, apakšējā stūrī. Šobrīd pieteikšanās anketa ir noņemta, lai nemaldinātu cilvēkus, bet kā būs iespēja pieteikties braucienam, tā pieteikšanās tiks atvērta.

Ar cieņu un cerībā uz drīzu sezonas uzsākšanu,
Mountain Maniacs komanda