Sezonas atklāta kalnā – Milzkalns

Ieraksts veikts: Aktualitātes, Sezona | 0

Sezonas atklāšana Milzkalnā!

Ar prieku varam paziņot, ka beidzot, ar otro mēģinājumu, mums ir izdevies atklāt mūsu sezonu.

Vairāk vai mazāk viss bija diezgan forši, salasījāmies palielā kompānija, patīkami aizbraucām, izsnovojāmies/izslēpojāmies, Milzkalns bija pacenties visu sakārtot un sagatavot pēc iespējas vairāk trases! Tajā skaitā, kā jau biju plānojis, arī snovparks bija gatavs. Milzkalns arī šogad diezgan ātri pacentās to atvērt.

Mazliet vēlāk būs arī pieejamas kaut kādas bildītes no brauciena. Cerams, ka visi spēs tajās ieraudzīt sevi! 😉

Par nākošajiem braucieniem!

Nākošais brauciens jau plānojās šo piektdien, tāpat kā iepriekš - arī uz Milzkalnu! Nekas informācijā nav mainījies - Milzkalns, izbraukšana no ierastās vietas blakus Origo 15:30. Atgriežamies ap 23:00, ja nerodas nekādas negaidītas aizķeršanās uz kalna! Pieteikties tāpat kā iepriekš var spiežot oranžo pogu lejā Pieteikties braucienam!

Prieks bija redzēt visus, kas ieradās pirmajā braucienā, ļoti daudz jaunas sejas, kas priecē, ka joprojām pievienojās jauni cilvēki, kā arī pirmo reizi ar mums brauca ārzemju studenti, kas ir diezgan forši!

Tiekamies nākošajos braucienos! Piesakieties braucienam!

Jaunumi Milzkalnā!

Pirmdiena Milzkalnam iesākusies ar labām ziņām. Milzkalns šodien ir atvēruši troļļu trasi, kas nozīmē vēl par vienu trasi vairāk, kur braukāties. Izbaudiet! Kā arī Milzkalns šodien pārtaisa snovparku, tā kā uz piektdienu gaidām jaunas konstrukcijas un izkārtojumu! Varbūt būs kaut kas vairāk iesācējiem!

Jauku nedēļu vēlot,
Mountain Maniacs!