Sezonas otrais brauciens uz Milzkalnu

Ieraksts veikts: Aktualitātes | 0

Hey, Hey visiem!

Sezonas otrais brauciens uz Milzkalnu!

Kā jau ierasts, arī sezonas otrais brauciens bija uz Milzkalnu! Abos divos braucienos izdevās autobusu piepildīt pilnu un noorganizēt braucienu bez lielām aizķeršanām. Liels prieks, ka Jūs esat tik lojāli un neskatoties uz negatīvo laiku Rīgā nenobijāties un braucāt uz kalnu!

Par kalna stāvokli sūdzēties nevarēja. Protams, kalns bija mazliet pakusis, bet viss notika ļoti pozitīvi un atraktīvi, Milzkalns bija ļoti labi parūpējies par kalna stāvokli.

Sezonas turpinājums?!Laika prognoze Milzkalnam.

Šobrīd negribam nevienu mānīt un radīt lielas cerības, bet, protams, mēs sekojam līdzi laika prognozei un cerams uz sezonas turpinājumu. Šonedēļ lielākoties pa nakti sola mīnusus, bet pa dienu tomēr plusi. Toties šī brīža laika prognoze nākošai nedēļai ir ļoti pozitīva. Nevienā dienā šobrīd nesola plusus, sola stabilu temperatūru zem 0. Tāpēc, ka cerēsim, ka nekas nemainīsies. Bet par to vai nākošajā nedēļā būs brauciens - sekojiet līdzi informācijai tuvāk nedēļas beigām. Ja brauciens notiks, tad piektdien tiks atvērta pieteikšanās uz nākamās nedēļas braucienu!

No mūsu sezonas pirmā brauciena viens no braucējiem ir izveidojis arī atskatu no pirmā brauciena uz Milzkalnu! Skatāmies un izbaudam!