Sezonas tuvošanās

Ieraksts veikts: Aktualitātes | 0

Sliktie laikapstākļi!

Grupas tikšanās vieta pirms brauciena uz kalnu
Pirms brauciena uz kalnu, ārā jau viss satumsis.

Neskatoties, ka laikapstākļi novembra sākumā mūs ļoti lutināja, diemžēl atkal ir iestājies mazliet siltāks laiks, kas joprojām neļauj kalniem uzsākt sniega ražošanu, kā arī zeme vēl nav sasalusi, kas paātrina sniega nokušanu.

Līdz ar to arī mēs šobrīd nespējam uzsākt savu sezonu un rīkot braucienus. Mēs neesam nekur aizmukuši, pazuduši un mēs neesam neaktīvi, vienkārši laikapstākļi ir tādi kādi viņi diemžēl ir, tāpēc mazliet vēl jāpagaida.

Mēs aktīvi sekojam līdzi Milzkalna, Riekstukalna un Žagarkalna informācijai sociālajos tīklos un mājaslapā. Žagarkalns diemžēl šobrīd neuzņem grupas, bet Milzkalns un Riekstukalns nav uzsākuši ražot sniegu nestabilo laikapstākļu dēļ.

Šobrīd vēsāka laika atgriešanos sola novembra beigās / decembra sākumā, tāpēc mēs turpināsim sekot līdzi Milzkalna, Riekstukalna un Žagarkalna informācijai sociālajos tīklos un mājaslapā un turpināsim informēt Jūs.

Tāpat kā Jūs, arī mēs ar nepacietību gaidām, kad iestāsies tas vēsais laiks, lai varētu uzsākt to sezonu. Kopumā šogad solās būt auksta un gara ziema, uz to arī cerēsim, lai pēc iespējas ilgāk varam rīkot braucienus.

Vai jau esi parūpējies par savu inventāru? Vēl neesi?

Neaizmirsti, ka pie www.grava.lv var iegādāties labu inventāru sezonai.

Pie www.grava.lv var iegādāties gan jaunu snovbordu, gan stiprinājumus un zābakus, kā arī profesionālo apģērbu par ļoti labām cenām. Tur varēsi arī atrast inventāru savai drošībai - ķiveri un arī citu aprīkojumu. Kā arī pieejams slēpošanas inventārs.

Neaizmirsti sekot līdzi mums mūsu sociālajos tīklos Facebook, Twitter, Instagram. Parasti sociālajos tiklos ir vairums informācijas par braucieniem, par braucienu tuvošanos un citām saistītām lietām ar sezonu un "Mountain Maniacs" komandu.

Gaidiet ziņas par sezonas atklāšanu un mēs gaidīsim ikvienu braucēju, kurš vēlas pilnveidot savas prasmes vai iemācīties pamatus. Mūsu grupā ir daudz pieredzējušu braucēju, kuri varēs iemācīt pamatus vai palīdzēt apgūt pirmos trikus.