Ziema atkal klāt

Ieraksts veikts: Aktualitātes, Sezona | 0

Sezonas tuvošānās!

Milzkalna webkamera
Milzkalns ražo sniegu

Sezona atkal jau tuvojās ar aizvien straujākiem soļiem. Šoreiz gan uz to var skatīties pozitīvāk, jo laika prognoze jau sāk aizvien vairāk priecēt ziemas mīļus, patstāvīgāki mīnusi gan dienā, gan naktī. Lai gan joprojām dažas dienas sola plusus, bet to kompensē lielie mīnusi naktīs, kā arī tās tomēr ir tikai dažas dienas. Ļoti cerēsim, ka laika prognoze nemainīsies un kalni būs spējīgi atvērties drīzumā.

Kalni ir uzsākuši sniega ražošanu!

Priecīgi varam paziņot, ka Milzkalns, Riekstukalns un Žagarkalns ir šodien uzsākuši sniega ražošanu savās trasēs. Lai gan šobrīd Milzkalns un Riekstukalns izvairās ziņot precīzāku informāciju par kalnu atvēršanu, toties Žagarkalns ziņo, ka ja viss notiks kā plānots, tad jau ceturtdien tiks atvērta trase. Kā redzams pievienotajā ekrānšvīnī, Milzkalns aktīvi ražo sniegu izmantojot vairākus sniega pūtējus. Pēc webkamerā redzamās bildes izskatās, ka jau tuvāko divu dienu laikā viņi varētu pabeigt sniega ražošanu galvenajā nogāzē, līdz ar to būs iespēja turpināt ar iesācēju trasi un cerams lēnām arī sākt ražot sniegu snovparka teritorijā, lai jau uzliktu pirmās konstrukcijas. Pēdējos gados viņi ir diezgan operatīvi parūpējušies par snovparku, lai ekstrēmajiem braucējiem arī būtu lielāka interese, tāpēc turēsim īkšķus, lai uz sezonas atklāšanas braucienu jau būtu pirmās konstrukcijas.

Vai jau uzsāksim sezonu nākošajā nedēļā?

Mēs arī neko nevēlamies sasolīt, taču, ja viss notiks kā plānots, kalni būs paspējuši šonedēļ atvērties ar patīkamu sniega segu, tad jau nākošajā nedēļā varētu būt gaidāma "Mountain Maniacs" sezonas atklāšana. Visticamāk, ka brauciens tiks rīkots piektdienā, taču, ja kalni labi pacentīsies un uzspēs atvērt pēc iespējas vairāk trases, tad varbūt brauciens būs nedēļas vidū. Aicinu, Jūs sekot līdzi informācijai mūsu Facebook lapā, lai būtu pilnībā informēti par pieteikšanos braucienam. Kad brauciens būs izplānots, pieteikšanās būs pieejama caur mūsu mājaslapu, lejā spiežot uz oranžās pogas "Pieteikties braucienam" vai spiežot šeit PIETEIKTIES BRAUCIENAM .

Parūpējies par ziemas inventāru.

Kā arī vēlamies atgādināt, ja vēl neesat paspējuši parūpēties par pienācīgu ziemas inventāru, tad droši varat apmeklēt mūsu sadarbības partnera veikalu Grava, kur pa ļoti labām cenām varat iegādāties sev jaunu slēpošanas/snovborda inventāru, apģērbu, aizsargus un pasūtīt, ja kaut ko nevarat atrast tur.

TIEKAMIES JAU DRĪZUMĀ!