Ziema ir atpakaļ ar braucienu uz Milzkalnu

Ieraksts veikts: Aktualitātes, Sezona | 0

Ziema ir atpakaļ!

Ar prieku varam paziņot, ka ziema beidzot ir atgriezusies. Smaids var būt vēl lielāks, jo šoreiz arī prognoze ir pozitīva uz visu atlikušo mēnesi. Un papildus vēl lieliskajai temperatūrai, ārā ir ļoti patīkams putenis un dabīgais sniegs. Tātad kalni ir spējīgi sagatavot pēc iespējas ātrāk vairākas trases, jo ir dabīgais + sapūstais sniegs.

Kalnu atvēršanās!

Šoreiz ļoti laicīgi darbu ir atsācis Milzkalns, kurš jau šodien (4.01.) atsāka darbu ar 3 trasēm.
Arī Riekstukalns darbojas diezgan operatīvi un atvērsies rītdien (5.01.) ar vismaz 2 trasēm, bet pastāv iespēja, ka viņi būs sagatavojuši vairāk trases.
Kā arī Žagarkalns uzsāk darbu piektdien (6.01.) un plāno uzsākt darbu ar 3 trasēm, bet uz brīvdienām plāno sagatavo vēl kādu trasi.

Protams, nevar zināt kā turpmāk veiksies kalniem ar pārējo trašu sagatavošanu, bet atceroties pagājušo gadu, kad Milzkalns ļoti operatīvi sagatavoja snowparku, tad cerēsim, ka arī šogad viņi paspēs uz nākošo nedēļu sapūst sniegu priekš snowparka atvēršanas.

Sezonas uzsākšana!

Šoreiz neko nesasteigsim un sezonu uzsāksim nākošo nedēļ. Pirmais brauciens būs nākošo piektdien (13.01.), lai nesanāktu kā iepriekš, ka pa galvu, pa kaklu viss tika darīts un beigās brauciens neizdevās.
Pieteikšanās jau ir atvērta, tāpēc droši piesakieties braucienam, spiežot pogu mājaslapas apakšā "Pieteikties braucienam!".

Neesi paspējis iegādāties inventāru?

Ja vēl neesi paspējis iegādāties inventāru, tad droši varat paskatīties Gravā kādu labu dēli/slēpes vai aizbraukt uz veikalu, tur klāsts ir vēl lielāks.

Uz drīzu tikšanos,
Jūsu MM!